Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie do LSPD
#1
Dane osobowe[ic]

Imie, Nazwisko: Peter Piterson
Data urodzenia: 1994/04/04
Stan cywilny: Kawaler
Miejsce zamieszkania: LOS Angeles
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie:Peter Piterson pochodzi z LA, jego ojciec Roger Piterson jest  Komendantem w straży pożarnej, matka jest prawniczką w jednej z większych  kancelarii w Los Angeles, przez to rodzice ukształtowali mu odpowiedni charakter tata wbijał mu do głowy aby być odważnym, odpowiedzialnym, stanowczym oraz racjonalnym człowiekiem a matka aby przestrzegał prawa i był uczciwy i dociekliwy. Z tych nauk wynikło to, że Peter wymarzył sobie, że zostanie policjantem. Peter w wieku 19 lat rozpoczął naukę w Akademii Policyjnej, skończył ją z wyróżnieniem po czym zaczął pracę w Komisariacie w Santa Maria. Poznał tam miłość swojego życia przynajmniej tak wtedy myślał ale kobieta jego marzeń zostawiła go dla rudego adwokata. W tamtym momencie Peter załamał się, popadł w pracoholizm ale opłacało mu się to, dostał awans i stwierdził, że nie może stracić takiej okazji bo może już mu się ona nie przydarzyć po raz kolejny  musi wyjechać z miasta, zmienić otoczenie i tak właśnie się stało nie myślał nad tym długo spakował się  i wyjechał do Liberty CIty. 

Dane osobowe [ooc]
Wiek:24
Doświadczenie w podobnej roli: Byłem już na kilku serwerach jako policjant na jednym nawet byłem komendantem ale serwer się rozsypał


Dlaczego chciał byś być Policjantem : Ponieważ najlepiej się czuje w tej roli 
Coś o sobie:: Studiowałem dziennikarstwo, Gram w ETS2, GTA V, streamuje na YT
#2
Podanie Poprawne . Gratulacje Zatwierdzam Podanie i Zamykam Wątek


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018