Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parę propozycji z mojej strony.
#1
Witam, proponuję wprowadzić skrypty:
PTTPolice radio - który polega na tym, że możemy komunikować się pomiędzy policjantami. Naciskamy domyślnie bodajże "alt" i ped odgrywa wtedy animacje "radio" trzyma się za krótko falówke jest charakterystyczny dźwięk i możemy zgłaszać zajścia kompanom jest to o tyle realistyczne, że osoby dookoła nas słyszą (ciszej ale słyszą) rozmowę pomiędzy policjantami. Dodaje on również bardzo fajną animacje zciągania broni z pasa policyjnego. Oraz gdy domyślnie naciśniemy "z" chwytamy się za broń na pasku i jesteśmy gotowi do strzału. Według mnie bardzo przydatny skrypt i jest to must have dla dobrego servera RP.
esx_vehicleinventory - skrypt polega na tym, że po naciśnięciu klawisza (domyślnie) "L" kiedy jest się blisko pojazdu otwiera się bagażnik oraz można schować do niego przedmioty. Też bardzo fajny według mnie i przydatny skrypt
esx_k9 - skrypt k9 pozwala policjantom na posiadanie psa policyjnego. Inteligencja psa jest poprawiona. Pies między innymi może: kiedy biegnie za nami i celujemy na napastnika i naciśniemy (domyślnie) "H" pies biegnie po czym skacze na napastnika i obala go na ziemię. Pies może również przeszukiwać auta w poszukiwaniu nielegalnych substancji.
Proponuję również z własnego doświadczenia dodać do regulaminu notatkę, że rabować banki można od minimalnie 4 osób. Oraz zwiększyć kwoty z napadów na banki i zmienić ich lokalizację. Fajną miejscówką jest Pacific bank (dodanie blipa do rabowania w tamtym miejscu zajmuje niecałe 2 minuty). Oraz zrobić cooldown pomiędzy napadami około 6 godzin. Można zrobić jeden wielki napad na bank który daje większą kwotę oraz ma większy cooldown i potrzeba więcej policjantów aby go zrabować. Można użyć również funkcji wbudowanej w język .lua "math.random" w linijce w skrypcie odpowiadającej za danie wynagrodzenia za napad przed kwotą oraz napisanie od jakiej do jakiej kwoty ma losować. Polega to na tym że wypada różna kwota pomiędzy tą którą podaliśmy. Oraz w przyszłości stworzyć bardzo wyszkolony oddział swat składający się z 3-4 osób który będzie odpowiadał za sytuacje kryzysowe. Od siebie mogę dodać że personalnie zamierzam pracować nad skryptem na "flashbang" Granat ma za zadanie ogłuszyć wszystkich wokół celu oraz odegrać animacje "przestraszonego" i "oślepić". Jeszcze dokładnie nie wiem jak rozwiąże to, tak żeby oślepiał innych graczy, ale mam już parę pomysłów. Dziękuję za przeczytanie, pozdrawiam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018