Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Circum Vitae - Jacoba Franklina
#1
Dane osobowe[ic]

Imie, Nazwisko: Jacob Franklin
Data urodzenia: 12/01/1995
Stan cywilny: Kawaler
Miejsce zamieszkania: Sunset Street 3/2
Wykształcenie: szkolenia, doświadczenie: Szkoła policyjna,Szkolenie z Psychologii człowieka, Szkolenia strzelnicze broń krótka oraz białaSzkolenia strzelnicze broń długa,Szkolenie strzelca wyborowego, Szkolenie z jazdy pod presją, Szkolenia odbijania zakładnika jego transportu oraz różnego rodzaju sytuacji kryzysowych, Szkolenia z przesłuchiwania podejrzanych.

Dane osobowe [ooc]
Wiek: 17
Doświadczenie w podobnej roli: Bardzo duże, począwszy od sampa, do poliskich serwerów: Daily life - Szef SWAT, oraz Zastępca komendanta, Horizon Squad - Oficer III, LakeRP - Pułkownik, V-life - Oficer III, Gotorp - Oficer I, ThugLife - Oficer IV. Z zagranicznych serverów - USA Realism Roleplay - Oficer IV, SALRP - Oficer II. Ogólnie na pewno jeszcze pare tych serverów było. Zacząłem z policją właśnie od waszego servera (starszej edycji) kiedy zaczynałem grać z Porzeczką i tak się w to wkręciłem.


Dlaczego chciał byś być Policjantem: Jestem bardzo doświadczony w tej pracy, a żeby wszystkim grało się dobrze doświadczenie to dla mnie podstawa. Perfekcyjnie znam zasady roleplay (Ponieważ już na 3 serverach byłem administratorem). Jestem osobą, która jest dojrzała nie ma problemu z rozwiązywaniem problemów i improwizacją. Pozatym doskonale pracuje w zespole i zależy mi na profesjonaliźmie podczas akcji. Mam nadzieje, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie, w razie jakiś wątpliwości lub niejasności zawsze można ze mną porozmawiać przez discorda lub teamspeaka.
Coś o sobie: Mam 17 lat lubię sobie pojeździć moją Yamahą z kolegami i czasami coś przy niej pomajstrować. Interesuje się programistyką. W wolnym czasie gram w gry na pc. Jestem duszą towarzystwa i nie lubie osób fałszywych oraz zakłamanych. Sam potrafie poskładać komputer oraz go serwisować. Uczęszczam do Liceum w Rzeszowie. Czasami lubie z kolegami zrelaksować się paląc gibona. Wink  Lubie gry o tematyce Roleplay i widzę, że zapowiada się dobry server z tąd moja apelacja!  Shy .
Odpowiedz
#2
Zdałeś Smile
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018