Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie do LSPD
#1
Dane osobowe[ic]

Imie, Nazwisko:  Adam Galuś
Data urodzenia:  26 grudnia 1999 roku
Stan cywilny:  Singiel
Miejsce zamieszkania:  Los Santos, Vinewood Hills
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie: Politechnika Łódzka - wydział informatyki, Akademia LCPD (roczne szkolenie oraz starz w akademii LCPD wydziału: drogowego, detektywistycznego oraz antyterrorystycznego).

Dane osobowe [ooc]
Wiek: 14 lat
Doświadczenie w podobnej roli: Niestety do LSPD nigdy nie należałem gdyż na większości serwerów rekrutacja jest od 16 lub 18 roku życia, ale szybko się uczę.


Dlaczego chciał byś być Policjantem : Ponieważ chciałbym zaprowadzać porządek na serwerze oraz odgrywać akcje RP od tej drugiej strony. Poza tym zawsze chciałem pełnić tą rolę w grze lub przynajmniej w prawdziwym życiu. 

Coś o sobie: Mam na imię Adam i mam 14 lat. Uczęszczam do 2 klasy gimnazjum w Łodzi. Pasjonuję się motoryzacja, lotnictwem, transportem lądowym, tenisem oraz służbami mundurowymi. Często spędzam czas przy komputerze jak i w realu. Jestem osobom dość optymistycznie nastawioną, pomocną oraz zorganizowaną. Jestem również osobą cierpliwą, umiejącą zachować zimną krew w trudnych sytuacjach lecz gdy się mnie ostro zdenerwuje potrafię wybuchnąć. Muszę przyznać, że dość dobrze umiem odgrywać RP.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018