Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na ratownika medycznego
#1
Dane osobowe[ic]


Imie, Nazwisko:  Rick Johnson
Data urodzenia:  18/07/1996
Stan cywilny:  Wolny
Miejsce zamieszkania:  Los Santos
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie: Wykształcenie wyższe, z zakresu medycyny, oprócz tego specjalizacja z chirurgii i intensywnej terapii.

Dane osobowe [ooc]
Wiek: 18 lat 
Doświadczenie w podobnej roli: Miałem okazje odgrywać rolę lekarza na innym serwerze RP.


Dlaczego chciał byś być Medykiem: Ponieważ lubię pomagać innym ludziom i świetnie czuję się robiąc to, poza tym na serwerze, jest mało medyków.
Coś o sobie: Cześć mam na imię Ivo mieszkam w województwie Wielkopolskim . Będę teraz szedł to 3 klasy liceum o profilu medycznym. Moimi pasjami są sport i medycyna. Uprawiam wiele sportów takich jak piłka nożna i strzelectwo sportowe. Co piątek gram w piłkę na tak zwanej lidze. Jestem miłym i sympatycznym człowiekiem. Jestem także wielkim fanem gier survivalowych, jednak od jakiegoś czasu mam zamiłowanie do RP. Będę starał się poświęcić jak najwięcej czasu na RP, ponieważ są wakacje i poza przygotowaniem do matury(tak, są ludzie którzy uczą się w wakacje), mam sporo wolnego czasu, który chce przeznaczyć na ten serwer.
#2
Podanie zostaje zatwierdzone . Zapraszam na rozmowę na TeamSpeak3 . Watek uważam za zamkniety


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018