Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rekrutacja LSPD - Bejbako
#1
Imię i Nazwisko: Jacob Babacko
Data urodzenia: 10.06.19990
Stan cywilny:-----
Miejsce zamieszkania: Vinewood
Wykształcenie, szkolenie, doświadczenie: Mam na imię Jacob mam 28 lat, posiadam prawo jazdy kategorii A. Chcę dołączyć do szeregów LSPD na wyspie, gdyż uważam, że jestem idealnym kandydatem na to stanowisko. Jestem opanowany, sprawiedliwy a co najważniejsze konsekwentny. Ukończyłem szkołę policyjną z wyróżnieniem oraz zdałem wszystkie testy sprawnościowe na 5. Do LSPD wprowadziłbym porządek oraz trochę humoru. Jestem dyspozycyjny 5 dni w tygodniu oraz umiem pracować w grupie jak i indywidualnie. Ogłaszam wszem i wobec, że za mojej warty żaden cywil nie zostanie źle potraktowany, żaden prócz gangsterów.
Dane osobowe OOC:
Wiek: 17
Doświadczenie w podobnej roli: Rolę funkcjonariusza prawa(Oficer) pełniłem na serwerze HotLife. Nigdy nie było na mnie skarg ani niczego w tym rodzaju.
Dlaczego chciałbyś być policjantem: Chcę być policjantem gdyż jestem pewny siebie, konsekwentny oraz dobrze zorganizowany. Umiem dogadać się z każdym człowiekiem oraz jeśli potrzeba potrafię być również stanowczy.
Coś o sobie: Mam na imię Kuba, w RP gram już 2-3 miesiące. Grałem na serwerach takich jak WyspaRP oraz HotLife. Bardzo lubię piłkę nożną, tenis ziemny oraz koszykówkę. W przyszłości chciałbym zostać architektem. Jestem bardzo opanowanym człowiekiem trudno mnie wyprowadzić z równowagi. W gry gram dla rozluźnienia oraz dla przyjemności.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018