Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie do LSPD
#1
Dane osobowe[ic]

Imie, Nazwisko: Mark Chemberg
Data urodzenia: 12.12.1996
Stan cywilny: Kawaler
Miejsce zamieszkania: Vinewood
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie:  Ukończona Wyższa Szkoła Policyjna w Paleto Bay. Oto moja Historia :
Wychowałem się niedaleko Grove Street. Od dziecka widziałem śmierć, zabójstwa i przestępstwa. Policja nie dawała sobie rady, z dnia na dzień było więcej wezwań. Nie mogłem na to patrzeć. Przez całe życie modliłem się za tych ludzi, którzy zginęli podczas napadów gangsterskich. W wieku 15 lat postanowiłem zostać policjantem, lecz byłem za młody i dlatego po skończeniu Liceum, udałem się do Wyższej Szkoły Policji. Teraz zamierzam wesprzeć Policję pod każdym względem !


Dane osobowe [ooc]

Wiek: 14 Smile
Doświadczenie w podobnej roli: Byłem i jestem Policjantem na 2 serwerach od 2 miesięcy i jeszcze nie dostałem żadnej skargi Smile.


Dlaczego chciał byś być Policjantem : Chciałbym zostać Policjantem, ponieważ czuje się dobrze w tej roli i wiem że nie zawiodę LOS SANTOS. Jestem bezwzględny, kategoryczny oraz rozsądny, lecz bywam czasem dyskutantem.

Coś o sobie: Mam na imię Olaf i trenuję piłkę nożną w klubie sportowym. Gram W GTA 5 RP od pół roku i dalej mam ochotę na uczestniczenie w świecie LOS SANTOS. Czasami zagram w Fortnite, lecz więcej czasu poświęcam RP.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018