Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie_na _Ratownika_Medycznego
#1
Dane osobowe[ic]

Imie, Nazwisko: Hatoshi Kato
Data urodzenia: 16/11/1995
Stan cywilny: bez robotny
Miejsce zamieszkania: Los Santos
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie:  Prawo Jazdy Doświadczenie jako ochotnik medyczny w starym mieście. 

Dane osobowe [ooc]
Wiek:17
Doświadczenie w podobnej roliBig Grinoświadczenie na serwerze 2 tygodnie awansując z sanitariusza na lekarze po kilku dniach . 


Dlaczego chciał byś być Medykiem: [i][b]Uważam że każda para rąk może dużo zdziałać w tym dużym świecie .Mam dużą cierpliwość do graczy oraz chciałbym wnieść do EMS dużo efektywnej pracy oraz odrobinę frajdy. Ponieważ już mam doświadczenie w tym zawodzie i chciał bym awansować coraz wyżej.
[/b][/i]

Coś o sobie: Mam na Imię Bartłomiej .Mam w miarę możliwości dużo czasu na granie.Często gram w GTA Online .Jestem uparty w tym co robię dlatego potrafię sprostać każdemu wyzwaniu. Zawsze wykonuję powierzone mi wcześniej obowiązki. Swoją pracę wykonuję z bardzo dużym zaangażowaniem. Tak jak w robocie na co dzień od 6 do 14.I nie ma czasu na narzekanie bo czas ucieka tak jak życie więc trzeba być pozytywnym i iść dalej .Zainteresowałem się EMS z powodu kolegi który powiedział jak ciężka to jest praca i trzeba pochłonąć dużo czasu by osiągnąć coraz więcej 
Odpowiedz
#2
Zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną dzisiaj w szpitalu o godzinie 19.

Podpisano
Rick Johnson
Ordynator Central Medical Center
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018