Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie Car diler
#1
Imie, Nazwisko: Maciek Wyszyński 
Data urodzenia: 08.03.2001
Stan cywilny: Męża ty 
Miejsce zamieszkania: Vinevwood
Wykształcenie, szkolenia, doświadczenie: Mam na imię Maciek z nadziei przeprowadziłem się do miasta posiadam prawo jazdy kategorii B i A długo czekałem na te chwile kiedy zostanie otwarta rekrutacja. Posiadam prawo jazdy kat. B i A, oraz patent pilota. Jestem dyspozycyjny 6 dni w tygodniu. Moją główną zaletą jest opanowanie, cierpliwość i odpowiedzialność. Uważam że moja aplikacja jest warta rozpatrzenia zwłaszcza ze względu na moją gotowość przystosowania swojego trybu życia do służby a co za tym idzie nowych obowiązków, oraz silną motywacje. Jestem pewien swoich zalet, a każdą wadę jestem gotów skorygować w imię ochrony cywili na serwerze Horizonsquad

Dane osobowe [ooc]
Wiek: 17 lat
Doświadczenie w podobnej roli: W związku z jednoznacznymi informacjami zawartymi w moim aktualnym horoskopie, upraszam o pisemne potwierdzenie mojej rekrutacji. Merytoryczne zasoby wiedzy wynikające ze zdywersyfikowanych kierunków wykształcenia oraz praktyczne doświadczenia z ponad dwudziesto letniego stażu pracy. Jak Państwo widzicie mam duże doświadczenie w kręceniu własnym interesem.

Dlaczego chciał byś być Policjantem : Umiem pracować zarówno w grupie jak i samodzielnie. 


Coś o sobie: Nazywam się Maciek Wyszyński. Moje podanie do Car dilera stanowi poważny krok w moim życiu zawodowym, oraz prywatnym. Przez wiele lat kształtowałem swoje poczucie moralności, świadomość swoich praw oraz obowiązków obywatelskich. 
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018