Zaloguj ze Steam






  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie na Car Dealer
#1
Nie ma żadnego szablonu więc zawarłem treści które są (moim zdaniem) ważne.


[OOC]

Imię: Max
Wiek : 16
Coś o sobie: Jestem Max, pochodzę z Warszawy, mieszkam na obrzeżach. Interesuję się programowaniem, światem gier oraz sprzętu komputerowego, ogólnikowo mówiąc - Informatyką. Poza PC'tami i światem technologii jeżdżę na deskorolce/rowerze, gram w piłkę, no i oczywiście czasami jakaś impreza musi być. Z charakteru raczej cierpliwy jeśli chodzi o RP, czasem leniwy. 
Doświadczenie RP: Hotlife RP - Community manager (tylko ranga bo zaraz później się rozpadł xD) Mechanik, Car Dealer, Agent nieruchomości. Oesis - czasami pogrywam, na WL jestem. Reszta serwerów raczej nic poważnego. Mogę swoje RP ocenić na 8/10.


[IC]
Imię i nazwisko: Ramsay Scott
Doświadczenie na stanowisku: Byłem już Car Dealerem na Hotlife RP. Interesuje się w miarę motoryzacją, więc na pewno będę wiedział co mówię.
Ocena własna znajomości stanowiska [1-10]: ze spokojem 9/10
Historia postaci, dlaczego akurat ty: Ramsay to imigrant z UK, dokładniej ze stolicy Anglii. Jego rodzice byli na pograniczu zamożnych a średniozamożnych ludzi. Ojciec prowadził salon aut w centrum Londynu, a mama prawniczka. Ramsay ukończył szkołę średnią w Londynie o profilu handlowym oraz studia także o tym profilu z dodatkiem marketingu i zarządzania. W wieku 24 lat wyemigrował do USA, konkretnie do San Andreas szukać nowych wrażeń i dobrze płatnej pracy. Pomysł nasunął mu się gdy na tablicy ogłoszeń pod urzędem pracy zobaczył że poszukiwany jest dealer Aut, czyli to co umie robić najlepiej - handlować. Wiedział że musi mieć tę prace. Aktualnie pracuje na poczcie i wysyła swoje CV.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
HorizonSquad 2018